2022-10-16 21:42  -  Wicher Dobra

8 kolejka.

8 kolejka.

W sobotnim meczy Wicher Dobra podejmował na swoim terenie drużynę GKS Rzgów. Mimo że goście zajmują dolne  miejsca w tabeli to postawili trudne warunki na boisku. W 25 min. meczu obieli prowadzenie, tzw. strzał życia oddał napastnik GKS -u ,bramkarz Wichru tylko musnął piłkę a ta wpadła w  samo okienko. Mimo usilnych ataków gospodarzy pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości.

W drugiej połowie Wicher starał się odrobić straty, udało się to dopiero w 58 min.  po celnym uderzeniu Geblera. Ale kilka minut później ponownie goście  obieli prowadzenie po też przypadkowym uderzeniu gdzie znowu nasz bramkarz dał się przelobować. I znowu Wicher musiał odrabiać straty. W 70 min. indywidualny rajd Człapy zakończył się celnym strzałem do bramki gości. Osiem minut później Gebler ponownie wpisał się na listę strzelców  podwyższając na 3:1 . Na dwie minuty przed końcem meczu po dośrodkowaniu w pole bramkowe goście obrońca dość przypadkowo wpakował piłkę do własnej siatki.

Za tydzień czeka Wicher ciężki mecz wyjazdowy do Mycielina a stawka będzie liderowanie tabeli Gr. 8 .

Wicher Dobra - GKS Rzgów 4:2

58 min. Gebler

70 min. Człapa

78 min. Gebler

88 min. br. samobócza

Za to dziś kolejna niespodziankę sprawiła drużyna Młodzika Starszego pokonując na wyjeździe Tur 1921 Turek 2: 0 . Gratulacje.