2023-04-15 17:59  -  Wicher Dobra

13 kolejka.

13 kolejka.

W 13 kolejce Wicher Dobra podejmował na swoim stadionie drużynę Tulisii II Tuliszków. Już w 6 minucie meczu Wicher strzelił pierwszego gola z karnego po faulu na T.Wypiorze, egzekutor sam poszkodowany.  Na następną bramką kibicie musieli czekać do 45 min.  gdzie na 2:0 podwyższył W.Gebler. W drugiej połowie na 3:0 po dobitce  podwyższył Ł.Człapa, w 72 min. swoje trafienie dołożył P.Piąstka.  Koncówka meczu to popis T.Wypiora, w 84 min. zamieszał obrońcami i podwyższył na 5:0 a na dwie minuty przed końcem po ładnej asyscie od Mikosika ustalił wynik na 6:0 .

Dwie następne kolejki Wicher rozegra mecze wyjazdowe za tydzień Korona Chełmce a następnie Warta Rumin.

Natomiast jutro swoje wyjazdowe spotkanie rozegrają podopieczni Piotra Wawrzyniaka drużyna młodzika starszego spotka się z drużyną Olimpii Koło.