2023-06-04 12:22  -  Wicher Dobra

20 kolejka.

20 kolejka.

W sobotnie popołudnie Wicher Dobra podejmował na swoim terenie swojego imiennika drużynę Wicher Mycielin. Obie drużyny sąsiadują w tabeli ligowej i walczą o drugie premiowane miejsce o awans do A klasy. Od mocnego uderzenia zaczęli gospodarze,  w 4 minucie meczu prowadzenie Wichrowi dał Wypiór . Wyrównanie padło dosyć szybko bo w 10 wyrównali goście. Kolejna bramka w 20 min. z rzutu wolnego  strzelił Mycielin. Ale i Wicher nie był dłużny bo dwie minuty później wyrównał Mikosik. Najpiękniejszą akcje  w 35 min. meczu przeprowadził  Gebler ,gdzie przez pół boiska przeprowadził rajd z piłką mijając dwóch obrońców podał w pole karne do Wypiora gdzie ten dokonał  tylko formalności. W 72 min. sędzia podyktował karny dla Wichru, skutecznym strzałem na 4:2 podwyższył Mikosik.  Gdzie wydawało się ż Wicher wynik dowiezie do końca ,goście ruszyli do ataku w 80 min. meczu odrobili na 4:3  a w doliczonym czasie meczu 90+ 4 wyrównali na 4:4 ,Ustalając wynik meczu. Szkoda słabej końcówki bo można było dowieźć wynik do końca. Do awansu Wichrowi potrzeba 3 pkt. a pozostały  jeszcze dwa mecze, za tydzień wyjazd do lidera tabeli   Pelikana Karolew a na konie cu siebie z Sokołem Droszew.